Wyślij wiadomość
Skontaktuj się z nami
Wong

Numer telefonu : 86-13662697476

WhatsApp : +8613662697476

Shenzhen Lunfeng Technology Co., Ltd

Lunfeng 26 lat poświęconych osiąganiu wartości marki!

  • Shenzhen Lunfeng Technology Co., Ltd
  • Shenzhen Lunfeng Technology Co., Ltd
  • Shenzhen Lunfeng Technology Co., Ltd
  • Shenzhen Lunfeng Technology Co., Ltd
  • Shenzhen Lunfeng Technology Co., Ltd
  • Shenzhen Lunfeng Technology Co., Ltd
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Importer, Eksporter, Sprzedawca
marki Lunfeng Ilość pracowników 200~300
Coroczne wyprzedaże Rok założenia 1995
pc Export 80% - 90%
Wprowadzenie

Shenzhen Lunfeng Technology Co., Ltd. („Lunfeng”)byłzałożona w 1995 rokuzajmuje się głównie projektowaniem, produkcją, sprzedażą i serwisem wszelkiego rodzaju przełączników membranowych, nakładek membranowych, nakładek graficznych, płyt PC, PVC, PET i aluminiowych, soczewek akrylowych, tabliczek metalowych, paneli dotykowych, kryształów epoksydowych, papierów etykietowych i na gorąco prasowanie/formowanie wtryskowe termoutwardzalnych materiałów kompozytowych (BMC/SMC).

 
W ścisłej zgodności zISO9001:2015Standard w produkcji, ustanowiliśmy kompletny system zarządzania jakością, zapewniający ścisłość i ścisłe powiązanie od zakupu surowców po dostawę.Wprowadziliśmy zaawansowany komputerowy sprzęt testujący, aby zapewnić stabilną i niezawodną jakość produktu, dzięki czemu stajemy się liderem w handlu Shenzhen.
 
Nasza firma zatrudnia ponad 200-300 pracowników do zarządzania, sprzedaży, inżynierii i produkcji oraz zakład o powierzchni ponad 3000 metrów kwadratowych.Nasze produkty sprzedają się dobrze w Ameryce, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Włoszech, Australii, Japonii, Singapurze itd. Ludzie Lunfeng wiedzą, że tylko dzięki wysokiej jakości produktom i doskonałej obsłudze możemy zdobyć zaufanie klientów i pozostać niezwyciężeni w konkurencyjny rynek.
 
Zawsze przestrzegamy zasady usługi „Zapewnienie jakości, terminowa dostawa, rozsądna cena, rozsądna obsługa”.Wierzymy, że wysiłkiem i ciężką pracą naszych pracowników stworzymy lepszą przyszłość.Mamy szczerą nadzieję na współpracę ze wszystkimi klientami na świetlaną przyszłość!
 
Zapraszamy do kontaktu z nami!
Historia

Założona w 1995 roku firma Lunfeng posiada ponad 6000 metrów kwadratowych nowoczesnych zakładów zarówno w Bao'an Hengfeng Industrial City, jak i Shajing Venture Industrial Park w Shenzhen City.

 

Dzięki zespołowi doświadczonych projektantów technologii i pracowników produkcyjnych, Lunfeng może pochwalić się dużym bezpyłowym warsztatem sitodruku, automatycznymi sitodrukarkami, grawerkami CNC, maszynami do cięcia NC, 500-tonowymi specjalnymi prasami i 218-tonowymi wtryskarkami, a także nowoczesną produkcją sprzęt, urządzenia wykrywające i infrastruktura, taka jak wykrawarka, frezarka, szlifierka, wiertarka itp.

 

Jego roczna wydajność osiągnęła ponad 150 milionów sztuk tabliczek znamionowych.Po latach rozwoju, najwyższej klasy produkt i przemyślana obsługa zdobyły rosnącą i poszerzającą się pochwałę branży.

 

Poza tym firma utrzymuje długoterminową współpracę z setkami przedsiębiorstw w Shenzhen, Dongguan, a także w Europie, Ameryce i Azji Południowo-Wschodniej.Dostarczała produkty i usługi dla Samsunga, Nokii, Mitsubishi, TCL i innych znanych marek i została uznana przez wielu partnerów za doskonałego dostawcę.Dziś Lunfeng, cieszący się wysoką reputacją w branży sitodruku i branży produktów BMC, przewyższa swoich konkurentów w produkcji tabliczek znamionowych swoim wyjątkowym wizerunkiem i marką.

Usługa

Shenzhen Lunfeng Technology Co., Ltd. („Lunfeng”)byłoszacowany w 1995 r.zajmuje się głównie produkcją, sprzedażą i serwisem wszelkiego rodzaju przełączników membranowych, nakładek membranowych, płyt PC, PVC, PET i aluminiowych, soczewek akrylowych, tabliczek metalowych, ekranów dotykowych, kryształów epoksydowych, papierów etykietowych i kompozytów termoutwardzalnych na gorąco/wtrysk materiały (BMC/SMC).

Nasz zespół

Nasza firma zatrudnia ponad 200 pracowników do zarządzania, sprzedaży, inżynierii i produkcji oraz zakład o powierzchni ponad 3000 metrów kwadratowych.Nasze produkty sprzedają się dobrze w Ameryce, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Włoszech, Australii, Japonii, Singapurze itd. Ludzie z Haiwen wiedzą, że tylko dzięki wysokiej jakości produktom i doskonałej obsłudze możemy zdobyć zaufanie klientów i pozostać niezwyciężeni w konkurencyjny rynek.